snb--gora
0

Dobry moment aby nabyć deskę snowboardową

Mimo iż za oknem jeszcze nie ma śniegu, nieuchronnie zbliża się zima. Osoby, które poważnie myślą o nowym sezonie już teraz rozglądają się za sprzętem na nowy sezon – czy to jest nowa decha, wiązania czy też np. raki podejściowe. Doświadczeni riderzy przeważnie wybrali już swój „ulubiony” sklep ze snowboardem, z którego oferty korzystają od lat. Co jednak mogą uczynić osoby „nowe” w temacie jazdy na snowboardzie? Jak odszukać porządny sklep ze snowboardem?

Firmowe deski snowboardowe – wyznacznik jakości?

Na nasze nieszczęście samo posiadanie w ofercie sklepu snowboardowego markowego sprzętu nie przesądza o tym, czy interesujący nas sklep może zapracować na miano godnego polecenia. Oczywiście – asortyment sklepu ma wpływ, bo firmy uznane, wśród których można wymieniać Signal Snowboard, Never Summer czy DC nie wchodzą nazbyt często do lichych punktów, umiejscowionych w Psiej Wółce, niemniej jednak ważniejsza od asortymentu proponowanego przez sklep jest właściwa obsługa klienta. To fachowość sprzedawcy jest najważniejszym czynnikiem determinującym o tym, czy dane miejsce zasługuję na miano „dobrego” lub też nie.

Cena to nie wszystko?

Bezsprzecznie, cena jest jednym z fundamentalnych kryteriów który bierzemy przy wybieraniu danego sklepu ze snowboardem, aczkolwiek należałoby pamiętać o tym, że za dobrą obsługę dobrze jest dopłacić. Konkretny fachowiec może nas uchronić przed poważnymi pomyłkami – zakupem zbyt szerokiej lub przesadnie miękkiej deski, nieadekwatnego numeru buta bądź też po prostu – słabego modelu dechy snowboardowej.
Warto przy tym pamiętać, iż większość sklepów snowboardowych wie, że produkt jaki jest w sklepie musi zostać wyprzedany, co skutkuje tym, iż sprzedający często godzą się na negocjacje cenowe, częstokroć oferując rabaty osiągające nawet wartość kilkunastu procent ceny bazowej.

Co powinien mieć w ofercie sklep ze snowboardem?

Ten paragraf może się wydać bzdurny, ale jest istotny. W asortymencie solidnego sklepu ze snowboardem powinniśmy odnaleźć przede wszystkim produkty z rozlicznych grup cenowych – w przypadku desek snowboardowych w ofercie winny się znajdować tak produkty marek budżetowych (np. Raven Snowboards) jak i z wysokiej półki (GNU czy Pathron).
Jeśli chodzi o wybór towarów jakie powinny być dostępne w sklepie, to poza snowboardami nie powinno w nim zabraknąć artykułów takich jak:

To bardzo wygodne, jeśli wybrany po długim poszukiwaniu sklep, prowadzi także swój e-sklep lub inną stronę, w której przedstawia osiągalny na miejscu towar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *