film reklamowy - produkcja
0

Film reklamowy dla Twojej firmy

Przychodzi taki moment, w którym firma musi zainwestować w marketing. Czasem jest to spowodowane przez zmianę koniunktury na rynku i spadające obroty, a czasem – z powodu rozwoju przedsiębiorstwa i chęci nadania firmie nowego tempa rozwoju. Dobrze zrealizowany film reklamowy (promocyjny) pomoże w obu przypadkach – pomoże nakręcić sprzedaż, a także poprawi postrzeganie marki.Doskonałym przykładem mogą być tutaj developerzy, którzy budując nowe osiedla inwestują w ich promocję na kanwie filmowej – przykładowo podczas powstawania osiedla Siewierz – Jeziorna zatrudniono profesjonalną ekipę filmową ze śląska która zrealizowała materiały promocyjne, które od publikacji były wyświetlane prawie 3000 razy za pośrednictwem samego tylko portalu Youtube.

Przykłady wykorzystywania filmów promocyjnych w realizacjach developerskich można by mnożyć w nieskończoność. Firmy z innych branż decydują się również na produkcję filmów reklamowych łączących prezentacje konkretnego produktu z przedstawieniem samego przedsiębiorstwa.

Przykładem może być jeden z producentów maszyn do produkcji worków foliowych – takie maszyny powstają wyłącznie na zamówienie i najczęściej nie ma możliwości zaprezentowania działania maszyn Klientowi bezpośrednio, dlatego też przygotowane zostały materiały promocyjne obejmujące każdy z etapów pracy maszyny, a także uwzględniające możliwe do wykorzystania warianty. W części prezentującej przedsiębiorstwo postawiono na uwypuklenie polskiej produkcji, wysokiej jakości oraz samej cechy szczególnej firmy – tego, iż jest to przedsiębiorstwo rodzinne z długoletnią historią działanai na rynku.

Szukamy agencji filmowej

Poszukiwania firmy, która zrealizuje dla nas materiały produkcyjne warto rozpocząć od… własnej okolicy. Przynajmniej jeżeli działamy w rejonie dużych aglomeracji. Przykładowo, zapytania „filmy reklamowe Katowice” czy też „spoty reklamowe śląsk” zwracają nam minimum kilkanaście wyników z profesjonalnymi firmami realizującymi takie zlecenia. Każda z firm standardowo na swojej stronie prezentuje portfolio, które pozwalanam się zorientować w jakości produkowanych przez nią materiałów. Czasami warto też poszukać na portalach pokroju DeviantART jesli celujemy w bardziej „artystyczne” realizacje – w takim przypadku mamy możliwość przejrzenia prac wielu artystów z całej Polski. Dobrym miejscem do wyszukiwania producentów jest również portal Vimeo, gdzie tradycyjnie wrzucają swoje realizacje samodzielni filmowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *