rowerowanie
0

Sklep rowerowy w Dublinie

Po przeprowadzce bardzo często okazuje się że musimy się odnaleźć w nowej rzeczywistości sami. Na początku nie mamy zbyt wielu znajomości, a całą okolicę musimy poznawać na własną rękę. Tak było w moim przypadku, kiedy przeprowadziłem się do Dublina i musiałem odnajdywać nawet tak podstawowe rzeczy jak sklep rowerowy na własną rękę.
rowerowaniePoszukiwania rozpocząłem od Google – w końcu jak inaczej mógłby postąpić informatyk. Na szczęscie w mojej okolicy było kilka mniejszych i większych sklepów. Pierwsze kroki skierowałem do lokalnego sklepu prowadzonego przez imigranta-freeridera. Bardzo sympatyczny gość, jednak poza tą sympatią nie miał zbyt wiele do zaoferowania.
Na szczęście już za drugim razem trafiłem właściwie – do CycleSuperStore, jednego z największych sklepów rowerowych w Irlandii.

W Polsce takie sklepy są nie do wyobrażenia – naprawdę bogaty wybór sprzętu. Rowery górskie, szosowe, miejskie… całe setki. I to zarówno te z niskiej półki cenowej, jak i naprawdę drogie, produkowane przez butikowe marki takie jak Lapierre, Look, Cannondale.
Do tego wszystkiego bardzo bogaty wybór akcesoriów – zaczynając od bagazników rowerowych Thule, przez całą gamę oświetlenia na GPS’ach rowerowych kończąc.
Z serwisem jeszcze nie miałem do czynienia, ale pracownicy sprawiali wrażenie bardzo kompetentnych, więc myślę że będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *